تبلیغات
راهی به سوی خدا - ساپورت

اگرساپورت میپوشید حتما بر روی ادامه مطالب کلیک کنیدساپورت یا همان جوراب شلواری به حدی وقیح است که در غرب به عنوان یونیفورم مخصوص زنان  روسپی! شناخته می شود. همچنین کارگردانان فیلم های پونوگرافی برای تحریک بیشتر مخاطبان این فیلم ها ، لباس چسبنده ساپورت را بر تن بازیگران پورنو می کنند....
ساپورت یا همان جوراب شلواری به حدی وقیح است که در غرب به عنوان یونیفورم مخصوص زنان  روسپی! شناخته می شود. همچنین کارگردانان فیلم های پونوگرافی برای تحریک بیشتر مخاطبان این فیلم ها ، لباس چسبنده ساپورت را بر تن بازیگران پورنو می کنند. متأسفانه برخی بدون توجه به اینکه این لباس مخصوص زنان بد کاره است این جوراب شلواری های ارزان قیمت را تهیه کرده واز اینکه مد روز را به تن کرده اند احساس غرور نیز می کنند!!غافل از اینکه با این پوشش خود را در معرض نگاه های حریصانه مردان هیز وحوسران قرار می دهند.

در ادامه برای واکاوی  دلیل  مد شدن "ساپورت" لازم است نگاهی گذرا به مد های سال های پیش بیندازیم، سال ها پیش شلوارهای جین ساده در سطح وسیعی عرضه شد، پس از مدتی شلوار های جین با رنگ بندی پشت و وری ران وروی ساق پا مد شد. کم کم شلوارهای لی چسبان به بازار آمد  وسپس شلوارهای لی کوتاه موسوم به "برمودا" عرضه شد. علاوه بر اینها ، شلوارهای پارچه ای نازک بدن نما در سطح گسترده به فروش می رسید. در یکی دو سال اخیر نیز شلوارهای تنگ وچسبان در رنگ بندی های مختلف در بوتیک ها عرضه می شد، اما  در نهایت شلوار کنار گذاشته شد و جای خود رابه جوراب شلواری یا همان "ساپورت" داد.


این سیر اجمالی نشان دهنده این است که این لباس ها یک روند کاملاً برنامه ریزی و طراحی شده  ای را طی کرده اند و بنا براین برخی اسناد و شواهد دست های آشکار و پنهان در پس آن قرار دارد. به طوری که دشمنان ضد دین وضد فرهنگ از طریق طراحان مد در ابتدا ، لباس هایی که کمتر تحریک کننده بود را عرضه کردند و پس از اینکه حساسیت جامعه نسبت به این پوشش ها کم شد به تدریج ، لباس هایی با درجه تحریک بالا را عرضه کردند.


تا چند سال پیش بسیاری از زنان حاضر نبودند از پوشش ساپورت حتی جلوی محارم خود هم استفاده کنند ، اما حرکت تدریجی مد سبب شده که کم کم این لباس پذیرفته شود ، به طوری که بسیاری ، این پوشش جنسی را بدون هیچ منعی از طرف خانواده وجامعه بر تن می کنند ودر خیابان ها رژه می روند!

"میشل هولباگ" نویسنده فرانسوی در جایی تنها راه مقابله با اسلام گرایی وپیروزی بر مسلمانان را همین نوع تهاجم فرهنگی می داند و می گوید:« جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقظ با فاسد کردن آنها می توان به این پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فروبریزید.»


در پروتکل  های دانشوران صهیون هم آمده است :« ما باید کاری کنیم که اخلاق در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید. برای نابود کردن گوییم(یعنی همه غیر یهودی ها) عشق به عیاشی وتجمل پرستی را دربین آنها رواج می دهیم....ادبیاتی مستهجن رواج می دهیم تا بتوانیم در برابر برنامه های خودمان نوعی آرامش در مردم ایجاد کنیم.»


شبکه های ماهواره ای فارسی زبان که با هدف اجرایی کردن نظریه «میشل هولباگ» و «پروتکل صهیونیستی» راه اندازی شده اند ، هموراه از حامیان سرسخت مد های مستهجن در داخل کشور بوده و هستند ، به طوری که رد پای بسیاری از مد را می توان در پوشش مجریان این شبکه ها دید. به طور مشخص شبکه (من وتو) در بسیاری از موارد از ساپورت وشلوارک های تنگ وچسبان برای پوشش مجریانش استفاده می کند همچنین مشاهده شده که در بعضی موارد ، شبکه (بی بی سی فارسی) نیز در برنامه نوبت شما پوشش ساپورت را برای مجریانش در نظر می گیرد.علاوه بر این،شبکه های ضد نظام با ارائه برنامه های تحلیلی ضمن حمایت از مد های مستهجن، هرگونه برخورد را با هنجار شکنان محکوم می کنند.
حال خواهرم ای دختر ایران زمین خود قضاوت کن ، مگر نه اینکه کار شیطان فریب دادن وگام به گام جلو رفتن است؟

منبع:
1
برچسب ها: ساپورت،  

تاریخ : یکشنبه 25 خرداد 1393 | 02:47 ب.ظ | نویسنده : رامین زمانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.